Menu
Your Cart

PRO

PRO

PRO

PRO® İSVİÇRE de tasarlanmıştır. Tek kullanımlık pod 50mg/500 çekimlik sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır. Dumansız bir yaşam sürmeye başlamak isteyenler için olağanüstü bir çözümdür. Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir. PRO 6 Farklı tat seçenekleriyle muhteşem lezzeti yakalabilirsiniz.

  1. Pro Swıss Coffee Pano
  2. Pro Swıss Nuts Tobacco 
  3. Pro Swıss Blueberry
  4. Pro Swıss Grape
  5. Pro Swıss Mango
  6. Pro Swıss Tobacco
     
    
PRO Swıss BlueberryPRO SWISS tek kullanımlık pod 50mg/500 çekimlik sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS, sigara paketine uyacak kadar yeterli miktarda tuz nikotin e-sıvısı içerir.PRO CIG pod,cebe sığacak kadar küçük olduğu için keyfini çıkarmaya..
130,00 ₺
PRO Swıss Coffee PanoPRO COFFEE PANO'nun bu güzel karışımıyla tüm gün ve her gün en iyi KAHVE lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz.PRO SWISS COFFEE PANO, tek kullanımlık pod 50mg/500PUFF sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS, tam bir sigara paketin..
130,00 ₺
PRO Swıss GrapePRO SWISS GRAPE, tek kullanımlık pod 50mg/500PUFF sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS, tam bir sigara paketine uyacak kadar yeterli miktarda tuz nikotin e-sıvısı içerir.PRO CIG pod cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak ka..
130,00 ₺
PRO Swıss MangoPRO SWISS tek kullanımlık pod 20mg/500PUFF çekim özelliğine sahiptir.Sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS,tam bir sigara paketine uyacak kadar yeterli miktarda tuz nikotin e-sıvısı içerir.PRO CIG pod cebe sığacak kadar küçük olduğ..
130,00 ₺
PRO Swıss Nuts TobaccoPRO SWISS Nuts TOBACCO tek kullanımlık pod 50mg/500PUFF sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS,tam bir sigara paketine uyacak kadar yeterli miktarda tuz nikotin e-sıvısı içerir.PRO CIG pod cebe sığacak kadar küçük ancak lezze..
130,00 ₺
PRO Swıss TobaccoPRO SWISS tek kullanımlık pod 50mg/500PUFF sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış elektronik pod cihazıdır.PRO SWISS,tam bir sigara paketine uyacak kadar yeterli miktarda tuz nikotin e-sıvısı içerir.PRO CIG pod cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kadar ha..
130,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar