Menu
Your Cart

PUFF PLUS

PUFF PLUS

PUFF PLUS

Puff Plus AMERİKA VE AVRUPA da tercih edilen 800 Çekime kadar kullanabileceğiniz Tek Kullanımlık Cihaz, Puff Bar'ın yeni yükseltilmiş sürümüdür. Ürünün likiti değişmez ve şarj olmaz, bittikten sonra yenisini almanız gerekmektedir. Tek kullanımlık cihaz 550mAh bataryaya, 3.2mL tuz baz ve 50mg nikotin içeriyor. Hafif, taşınabilir ve bakım gerektirmeyen bir cihaz arıyorsanız, kesinlikle Puff Plus Tek Kullanımlık Cihaza bakmalısınız. 8 Farklı tat seçenekleriyle sizlere vazgeçilmez lezzet yaşatır.

  • Puff Plus Apple Berry
  • Puff Plus Banana Papaya
  • Puff Plus Melon İce
  • Puff Plus Grape
  • Puff Plus Mango
  • Puff Plus Fruit Fusion
  • Puff Plus Pink Lemonade 
  • Puff Plus Cosmopolitan
Puff Plus Apple BerryPuff Plus Apple Berry ,800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff plus şarj gerektirmez 550 mah dahili pil gücüne sahiptir.Ahududu ve Elma lezzetini bir arada bulun..
180,00 ₺
Puff Plus Banana PapayaPuff Plus Papaya Muz, karmaşık bir şekilde dengelenmiş tropikal bir lezzettir. Taze dilimlenmiş muzun tatlı ve kremsi notaları, papayanın tatlı vuruşuyla mükemmel uyum sağlar.Puff Plus, 800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bitti..
180,00 ₺
Puff Plus CosmopolitanPuff Plus COSMOPOLİTAN, ağzınızı buzlu bir mentol alt tonuyla daha da zenginleştirilmiş yoğun tatlı, narenciye aroması en popüler lezzetlerden biridir.Puff Plus 800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılam..
180,00 ₺
Puff Plus Fruit FusionPuff Plus FRUİT FUSİON, olgunlaşmış ananas, portakal ve mandalina en popüler lezzetlerinden biridir.Puff Plus 800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff plus şarj ..
180,00 ₺
Puff Plus GrapePuff Plus Grape (ÜZÜM),800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff plus şarj gerektirmez 550 mah dahili pil gücüne sahiptir.Üzüm lezzetini bir arada bulunduran bu harika l..
180,00 ₺
Puff Plus MangoPuff Plus MANGO,800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff plus şarj gerektirmez 550 mah dahili pil gücüne sahiptir.Mango lezzetini bir arada bulunduran bu harika lezzeti..
180,00 ₺
Puff Plus Melon İcePuff Plus MELON İCE(KAVUN BUZ),800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff plus şarj gerektirmez 550 mah dahili pil gücüne sahiptir.KAVUN BUZ lezzetini bir arada bulun..
180,00 ₺
Puff Plus Pink LemonadePuff Plus PİNK LEMONADE, Pembe limonata genellikle çilek,vişne,ahududu suyu en popüler lezzetlerden biridir.Puff Plus 800 çekim puff sayısına sahip olan cihaz 3,2ml likit kapasitesine sahiptir.Likit bittikten sonra tekrar dolum yapılamaz yeni cihaz almanız gerekmektedir.Puff p..
180,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar